Copywriting

COPYWRITING

Výstižný, moderne a kvalitne napísaný obsah je rozhodujúci pre dnešný SEO marketing. V minulosti sa algoritmy zameriavali na odkazy, ale súčasný trend je v relevantnosti obsahu. My vám vieme ponúknuť vždy originálny obsah v súlade zo SEO a obsah bude priateľský pre užívateľa. Práve tento súlad dokáže zvýšiť váš konverzný pomer a vy budete môcť spokojne sledovať vaše úspechy.

Vypracujeme pre vás presne taký obsah, ktorí bude po všetkých stránkach sledovať trendy – bude informatívny, pekný, moderne poňatí a obsah bude relevantný. Prostredníctvom našich textov zákazníci pochopia, prečo si vybrať a nakúpiť práve váš produkt alebo službu.

Copywriting Kvalitné texty

Kvalitne spracované texty na vašej stránke alebo inom tlačenom texte dokážu zaujať, cielene zvyšujete kvalitu SEO vašej stránky a výsledkom je nielen zvýšená návštevnosť ale aj konverzný pomer. Spravte vaše stránku pútavejšou. Nielen krása ale účelnosť, funkčnosť a vhodná kompozícia rozhodujú o predajnosti vašich produktov a služieb. Prezentačné texty pre printové média a reklamné texty

Predajné texty / direct marketing

Texty môžu teraz predávať oveľa viac. Komunikujte s vašimi potencionálnymi zákazníkmi a oslovte ich správne. Cielené propagačné texty zvýšia váš predaj. Vaším zákazníkom pripravíme texty, ktoré ich zaujmú. Presvedčte svojich stálych zákaznikov aktívnym prístupom a oslovte ich motivujúcim textom k ďalším nákupom. Naše texty budú mať jasné posolstvo. Sú individuálne spracované, ľahko pochopiteľné. Je v nich zakomponovaná jasná výzva k akcii. Kvalitné cielené texty, ktoré sú ušité na mieru. On-line texty sú navrhnuté tak aby znižovali mieru opustenia stránky.

Texty pre úvodnú stránku / webové texty

Ponúkame vám kvalitné SEO texty pre vašu internetovú stránku alebo SEO textu pre eshop. Vždy máme svieže myšlienky a rozumnú ideu ako optimalizovať text pre vyhľadávanie. Prostredníctvom nami vytvoreného obsahu môžete skvele marketingovo napredovať. On-line marketing a on-line obsah je úzko prepojený. Preto sa každej zákazke venujeme individuálne, aby sme mohli urobiť pre vás maximum, čo vám pomôže zlepšiť vašej pozície v Google vyhľadávaní. SEO copywriter napíše sémanticky správny text.

Tlačové správy & SEO-texty a PR texty

Navrhneme a rozvinieme texty. Dosiahneme pozitívny celkový efekt a vybudujeme vám kvalitný image. Navrhneme vám dobré reklamné a PR texty. Či už krátky titulok, internetový text alebo direct mail. Navrhneme texty pre vaše webové stránky