Online Marketing

DIGITÁLNE MARKETINGOVÉ SLUŽBY

Online marketingové služby preukázateľne zvyšujú predaj a zisk.

Naštartujeme aj vás. Vytvoríme pre vás tlačenú reklamu, web stránky, online videá, zabezpečíme distribúciu obsahu pre sociálne média. Spotrebitelia sú dnes pripojení na web 24/7

 

Ako premeníte týchto online zákazníkov na platiacich zákazníkov? Vďaka špičkovým službám internetového marketingu vám vieme ponúknuť reálne výsledky.

 

Tím digitálneho marketingu spoločnosti seoobchod.sk vám pomôže navrhnúť stratégiu online marketingu, ktorá privedie na vašu stránku vhodných návštevníkov a prevedie ich na potenciálnych zákazníkov. Na čo čakáš? Kontaktujte nás ešte dnes a začnite dominovať na webe.

Tlačové správy

Naši profesionálni autori obsahu dokážu urobiť čokoľvek, čo bude vyzerať mimoriadne obyčajne. Tlačové správy sú kľúčovými nástrojmi marketingového balíka, ktorý je potrebný pre každé podnikanie. Či už ide o nadchádzajúcu udalosť, slávnostné otvorenie, sťahovanie, zatváranie, individuálne projekty a kauzy, tlačová správa má silu osloviť milióny ľudí. Médiá, ktoré boli poslané tisíckam novinárov po celej krajine, hľadajú v týchto databázach ďalší horúci príbeh. Naši autori obsahu vyrábajú senzačné titulky, vzrušujúci obsah, nabitý informáciami a podstatou, aby dodali vašej tlačovej správe ďalší impulz. Veľké aj malé spoločnosti využívajú silu tlačovej správy každý deň.