Čo je WordPress?

Čo je WordPress?

WordPress je v súčasnosti najrýchlejšie rastúcim CMS softvérom. Spočiatku, WordPress bol do veľkej miery spojený s blogmi, pretože jeho hlavnou funkciou bolo umožniť jednoduché blogovanie. Napriek tomu jej vývojári časom rozšírili funkčnosť, aby umožnili vytváranie zložitejších webových stránok a rozšírili ich na systém správy obsahu, a nie len ako blogovací nástroj. WordPress je považovaný za najjednoduchšií CMS vďaka veľmi priateľskému rozhraniu. Má tiež úžasný počet zásuvných modulov, ktoré umožňujú rozširovanie jeho funkčnosti rôznymi spôsobmi.
Spustenie webových stránok pomocou programu WordPress je naozaj jednoduché!
WordPress je skript s nízkymi nárokmi. Na hosting by ste si však mali zvoliť poskytovateľa kvalitného hostingu, ktorý rozumie potrebám a dynamike tohto softvéru a účtuje primerané poplatky.
 
Témy WordPress
Prispôsobenie vzhľadu vašich webových stránok je dôležité, pretože môže pomôcť zlepšiť vaše konverzie a toky výnosov. To je dôvod, prečo sme poskytli existuje množstvo bezplatných tém, ale aby stránka vyzerala profesionálne môžete si zvoliť služby kvalitnéh programátora.
 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.