Jednoduché tipy na budovanie odkazov

Jednoduché tipy na budovanie odkazov

Aj keď správne prepojenie nie je jednoduché, stále existuje veľa SEO techník, ktoré nevyžadujú značné úsilie alebo výdavky.

 1. Požiadajte o spätné odkazy
  To je dobrý spôsob, ako začať, najmä ak ste začiatočník. Zamyslite sa nad svojimi priateľmi, príbuznými, kolegami, partnermi, klientmi, ktorí majú blog alebo stránku. Jediné, čo musíte urobiť, je požiadať o spätný odkaz. Požiadajte o odkazy v obsahu namiesto odkazov na bočnom paneli alebo na päte.
  Ale buďte opatrní a uistite sa, že backlink pochádza z webových stránok, ktoré sú relevantné pre vašu stránku. V opačnom prípade to nebude mať príliš veľký vplyv a môže byť dokonca škodlivé.
 2. Budovať vzťahy
  Pre dobré prepojenie budov potrebujete vybudovať dobré vzťahy. Existuje veľa príležitostí na budovanie nových kontaktov. Mali by ste začať s komunitami súvisiacimi s výklenkami: fóra, blogy alebo sociálne skupiny, ako napr. Skupina odborníkov na budovanie odkazov na Facebooku.
  Urobte prvý krok a začnite prispievať so zaujímavými a relevantnými komentármi a príspevkami, ktoré vám poskytnú kontextovú hodnotu pre každú diskusiu.
  Aktívnou účasťou na týchto online komunitách, ktoré sú zamerané na vaše miesto, získate nielen dobré spätné odkazy, ale vždy budete mať prístup k najnovším novinkám z oblasti priemyslu a budete môcť sa pripojiť k niektorým zaujímavým ľuďom, ktorí zdieľajú vaše vášne.

3. Dajte recenziu
Vytváranie odkazových odkazov je výherným scenárom. Mnohé firmy vám ponúkajú možnosť vyjadriť pár slov o vašich skúsenostiach pomocou svojich produktov.
Na jednej strane je to dokonalý spôsob, ako vytvoriť dôveru zákazníkov. Na druhej strane je to skvelá príležitosť získať spätnú väzbu a potenciálnu návštevnosť z tejto stránky a zvyčajne má oveľa vyššiu mieru schválenia ako vaše štandardné e-mailové požiadavky na prepojenie.
Spoločnosti dostanú ďalší posudok, ktorý ich umiestnia na svoje stránky, zatiaľ čo dostanete nový spätný odkaz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.