Linkbuilding s nižším rozpočtom

Linkbuilding s nižším rozpočtom

Je jednoduché nakupovať drahé odkazy, ak máte na to rozpočet. Webové stránky s vysokou autoritou domény, ktoré vám poskytnú spätné odkazy, môžu pomôcť pri hodnotení, ale niekedy môže investícia prevážiť nad prínosom. Namiesto toho, aby ste kupovali iba drahé odkazy, existuje mnoho ďalších možností prepojenia, ktoré sú priaznivejšie pre rozpočet. Prejdeme niektoré z týchto možností a poskytneme rady, ako robiť kvalitný a lacný linkbuilding.

Preč sú dni, keď ste každý rok dostali do vašej firmy veľký žltý adresár. Keďže väčšina miestnych vyhľadávaní sa deje online, musíte byť v lokálnych web katalógoch. Čo to všetko znamená pre vaše úsilie o budovanie odkazov?

Dôveryhodné, autoritatívne odkazy – online web katalógy sú zostavené tak, aby uvádzali podniky podľa ktorýchkoľvek oblastí alebo odvetví. Osvedčeným postupom je uviesť zoznam vo všetkých adresároch, ktoré sa týkajú vášho podnikani. Väčšina z týchto adresárov dôveruje spoločnosti Google, čo z nich robí skvelý spôsob, ako získať odkazy pre vaše stránky.

Oslovenie zákazníkov – Adresáre zvyčajne zahŕňajú aj recenzie okrem triedenia firiem podľa miesta alebo miesta. Potenciálni zákazníci môžu nájsť vašu firmu ľahšie a mať všetky informácie, ktoré potrebujú, aby vás mohli okamžite kontaktovať.

Nepoškodzujú vašu Peňaženku – v skutočnosti neexistuje žiadny nákladovo efektívnejší spôsob prepojenia zostavovania ako prostredníctvom adresárov. Dávajte si pozor na odkazy typu sociálnych médií, keď uvádzajú zoznam vašich firiem, ale nie vždy vám poskytujú spravodlivosť.

Áno, vieme, že blogovanie môže byť bolestivé. To môže byť obzvlášť bolestivé, ak blogujete pre úplne inú webovú stránku, aby ste dostali odkaz späť k vám. Pravda je, že ak sa snažíte šetriť peniaze vo svojom marketingovom úsilí, hosťovanie blogov je správna cesta. Nielenže získate odkaz späť na svoje webové stránky, ale vytvárate aj povedomie o značke a potvrdzujete sa ako odborník vo svojom odbore. Existujú stovky webových stránok, ktoré práve prijímajú bezplatné hosťovacie blogovanie.

No Comments

Post A Comment