Linkbuilding pre začínajúce weby

Linkbuilding pre začínajúce weby

Získanie návštevnosti pre novú webovú stránku môže byť ťažké, ak to urobíte nesprávnym smerom. Linkbuildong pre novo spustené webové stránky sa výrazne líši od webových stránok v stredných až po neskorých štádiách rastu, pretože existujú určité signály kvality a procesy, ktoré sa majú podrobiť, ktoré hovoria vyhľadávacím nástrojom, že vaša stránka by mala byť dôveryhodná. Použitie slabých technológií budovania odkazov môže viesť k veľkému zbytočnému úsiliu v počiatočných fázach vývoja lokality.
Postupnosť a dôvera sú pre vyhľadávače veľmi dôležité. Začnite s nižšie uvedenými tipmi a budete na ceste k výbuchu SERP.
1. Získajte zoznam v katalógoch odkazov vysokej kvality. Nepribližujte sa príliš ďaleko – odporúčame, aby ste sa registrovali len do kvalitných internetových katalógov. Tie sú považované  za dôveryhodné signály do vyhľadávačov.
2. Odošlite tlačové správy na stránky PR. Dobrý spôsob, ako vyzdvihnúť tlač, je odoslať tlačové správy na stránky PR. PR články sú skvelé miesta na šírenie správ o vašom spustení. Ak váš produkt nie je dôstojný pre novinku, nedostane to. Vytvorte niečo skvelé, o ktorom stojí za to hovoriť, a mali by ste mať silný úspech s tlačovými správami.
Uistite sa, že optimalizujete svoju tlačovú správu na šírenie informácií.
3. Odoslať zatvorené pozvánky do beta. Ak máte webovú aplikáciu, posielajte správy, aby ste mohli bloggerov o vašom uzavretom beta spustiť. Pokiaľ je vaša aplikácia dobrá, dostanete pozitívny tlač a niektoré naozaj silné odkazy smerujúce na vaše webové stránky. Navyše títo vedúci predstavitelia budú pravdepodobne mať nejaké dobré a použiteľné rady pre vašu webovú aplikáciu.
4. Prezradí. Podobne, ak máte produkt, nájdite najlepších blogerov vo svojom priestore a ponúknite niekoľko produktových darčekov výmenou za prehliadku vášho príspevku. Uistite sa, že ste s týmito snahami kontaktovali najväčších bloggerov s najväčším počtom divákov, aby ste maximalizovali návratnosť, a to tak v oblasti návštevnosti, ako aj úspechu SERP.
5. Začnite blogovanie. S neustálym a čerstvým obsahom poviete pavúkom, že často indexujú vaše webové stránky. Tiež si vytvoríte publikum pre váš produkt a poskytnete používateľom ďalšie dôvody na prepojenie späť na vaše webové stránky. Čím rýchlejšie to robíte, tým rýchlejšie informujete SERP a vašich používateľov, že ste web, ktorý stojí za to
5. Go Social. Skvelý spôsob, ako získať okamžitú návštevnosť a tiež získať dobrý príliv odkazov na vaše webové stránky je vytvoriť linkbait z kroku č. 5. Stráviť deň alebo nie tak, aby vytvorili niečo, čo stojí za to zdieľať, nie je natoľko vhodné pre začiatočnú webovú stránku. 6. Získajte lokálne odkazy. Odovzdávanie webových stránok všetkým príslušným miestnym adresárom a vyhľadávacím nástrojom je pre každú malú firmu nevyhnutné. Ide o „go social“ alternatívu pre menšiu spoločnosť, aj keď je stále (mierne) možné vytvoriť linkbait ako malý podnik.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.