Nadpis a meta popis vo WordPresse

Nadpis a meta popis vo WordPresse

WordPress je obľúbený. Používa ho neustále viac stránok, ako blog, eshop, alebo ako prezentáciu firmu.
Wodpress je skvelý, ale je potrebné a tiež postarať o to, aby bola čo najlepšia návštevnosť z vyhľadávačov. Je preto potrebné WordPress optimalizovať.
Title
Title  je už dlho považovaná za najdôležitejší faktor, ktorý hovorí vyhľadávacím nástrojom, aký je váš web (alebo stránka). Štandardne na starších verziách programu WordPress sa názvy príspevkov zobrazia ako „Názov blogu >> Názov príspevku“.
Ak chcete zmeniť svoje značky, odporúčam vám nainštalovať tento úžasný SEO plugin. Po nainštalovaní sa prihláste do administrácie programu WordPress a prejdite na položku Nastavenia >> All in One SEO Pack. Odtiaľ som zadal nasledovné:
Najdôležitejšie sú názvy príspevkov a domovskej stránky.
Meta Tagy
Pri vyhľadávaní stránky v službe Google sa pod odkazom na stránku zobrazí útržok obsahu. Môžete prispôsobiť značku popisu meta pre stránku. Podobne môžete k svojej značke pridať aj kľúčové slová, ktoré budú môcť ukázať vyhľadávačom, aký je váš web.
Pred niekoľkými rokmi boli kľúčové slová dôležité, pretože vyhľadávacie nástroje mali menej spôsobov, ako určiť správny obsah. Teraz, keď je technológia  pokročilejšia, vyhľadávače majú lepšie spôsoby, ako určiť poradie a relevantnosť.
Najlepšie popisy sú ručne písané
 

Tags:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.