Prečo používať našu službu registrácie webových stránok?

Prečo používať našu službu registrácie webových stránok?

Lepšie schvaľovanie odkazov
Mnoho ľudí sa sťažuje na to, že ich stránky boli „odmietnuté“ po odoslaní. Prvým dôvodom je to, že nedodržiavajú pokyny na odosielanie adresárov.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam sa riadime každým usmernením k odosielaniu adresárov, ktorým predkladáme svoje stránky. Výsledok? Vaša stránka má omnoho lepšiu šancu byť schválená v katalógu webových stránok.
DoFollow, jednosmerné prepojenia
Výmeny odkazov nefungujú rovnako ako predtým. Algoritmy vyhľadávacích nástrojov výrazne uprednostňujú jednosmerné odkazy. To je presne to, čo získate z našej služby: iba jednosmerné odkazy na vašu stránku.
    Penguin-bezpečné
Jediným cieľom Penguin Update je diskreditovať nekvalitné a nevyžiadané odkazy. Linky, ktoré táto služba vytvára pre vás sú vysoko kvalitné a bezpečné. Vaše stránky nebudú penalizované.
    Nové odkazy – vždy
Opätovné odoslanie rovnakej stránky? Sledujeme odkazy, ktoré pre vás budeme vytvárať, takže sa nemusíte obávať duplicitných podaní. Vždy sa budeme zaoberať novými adresármi a keďže sme vždy vyhľadávaní dobrých adresárov, máte možnosť vytvoriť pravidelný tok odkazov na vaše stránky.
   Manuálne podania
Používanie softvéru pre túto úlohu nie je niečo, o čom si myslíme, že spoločnosť Google bude považovať za „white hat“. Na odosielanie adresárov nepoužívame softvér. Všetky odkazy sú postavené ručne.
    Link Diversity
Rôzne kotvené texty na viacerých adresároch skutočne diverzifikujú vaše portfólio spätných odkazov. Takéto vyhľadávače.
Niektoré kľúčové funkcie našej služby:
ľubovoľný typ webových stránok – Adresáre v našom zozname majú široký výber kategórií, v rámci ktorých je možné uviesť svoje stránky.
Zacielenie viacerých kľúčových slov alebo kľúčových fráz – Môžete si vybrať odoslanie viac ako 20 rôznych titulov (ktoré budú tiež slúžiť ako kotvový text) a popisy.
Spracovávame e-maily (voliteľné) – uvedomujeme si, že môže trvať časovo náročné (a nepríjemné!) Na spracovanie všetkých e-mailov prijatých zo stoviek adresárov! Ak chcete, môžeme sa o vás postarať o všetky potvrdzujúce a verifikačné emaily.

No Comments

Post A Comment