Registrujeme webové stránky

Registrujeme webové stránky

Význam registrácie do katalógov v súvislosti s vývojom na internete v posledných rokoch skôr klesá a doby, kedy sa webové stránky bezhlavo registrovali všade kam to len šlo, sú preč. Napriek tomu registrácia do katalógov z môjho pohľadu stále patrí k jednému z významných SEO nástrojov, ako zlepšiť pozície vo vyhľadávačoch a zároveň získať aspoň základné spätné odkazy.
Pri registrácii do katalógov je predovšetkým dôležitá jeho kvalita. Čím kvalitnejšie katalóg je, tým má pre vaše webové stránky takto získaný spätný odkaz väčšiu váhu. Bezhlavá registrácia do katalógov preto nemá prakticky žiadny zmysel, často klienti platia aj za odkazy, ktoré sa nikdy v uvedenom katalógu neobjaví, pretože stojí v niekoľkotisícové rade odkaze, ktoré čakajú na schválenie.
Manuálna registrácia do katalógov so zárukou kvality
V rámci tvorby webových stránok vám ponúkam možnosť registrácie najdôležitejších internetových katalógov. Získate tak dôležité spätné odkazy, ktoré pomôžu vašim webovým stránkam preniknúť na internete bližšie k zákazníkom.
Registrácia do katalógov je vykonávaná ručne, pričom v rámci mojich služieb vám na želanie vytvorím aj požadované popisky.

No Comments

Post A Comment